Jak to funguje

O Vaše finance bude dobře postaráno

Vše, co děláme, se točí kolem spokojenosti našich klientů. Jsme jim odborným parťákem nejen na samém začátku při nastavování spolupráce, ale i při veškerých dalších úpravách portfolia, ať už je jejich důvodem cokoli.

Na svět financí nejste nikdy sami. Naši finanční poradci jsou Vám vždy po ruce. Pracují samostatně i v týmech a vždy mají přesně stanovené role, kompetence a odpovědnost. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich komplexní podporu bez ohledu na to, zda zrovna řešíte hypotéku nebo zajištění na penzi.

Analýza

Na počátku každé spolupráce je Analýza.

V této fázi Vám představíme naše služby, zásady a principy spolupráce. Budeme také klást řadu otázek, abychom zjistili, co o světě financí víte, co od něj čekáte, co Vás na něm nejvíce láká a čeho se naopak bojíte. Na základě toho posoudíme Vaši situaci a navrhneme další postup.

Poradenství

Jakmile o Vás budeme mít dostatek informací a podkladů, začnete čerpat výhod profesionálního Poradenství.

Připravíme pro Vás finanční plán, který Vám na osobní schůzce osobně představíme, popíšeme a zodpovíme všechny Vaše otázky. Zvláštní pozornost upřeme na ty finanční produkty a životní situace, které považujete za nejdůležitější. Kromě toho Vás seznámíme s mnoha dalšími užitečnými nástroji, které jsou nezbytné pro Váš úspěch.

Servis

Abyste měli jistotu, že je o Vaše osobní finance dobře postaráno, provádíme také Servisní schůzky.

Naši finanční poradci Vás budou pravidelně navštěvovat a pomohou Vám s případnou úpravou portfolia tak, abyste byli vždy spokojeni. Samozřejmě se na nás ale můžete kdykoli obrátit i Vy sami. Vždy budeme připraveni pomoci.

Mám zájem o převratné osobní setkání

Pojďme na to

Ve financích se opravdu vyznáme

Anuita, LTV, vinkulace, volatilita…

Finančnímu světu nemusíte dokonale rozumět, od toho jsme tu my. Přiblížíme Vám základní principy jeho fungování a pomůžeme Vám zorientovat se v nabídkách, produktech i předpisech. Vždy pro Vás dokážeme najít optimální řešení.

Hrajeme fér

Usilovat o krátkodobý zisk na Váš úkor není náš styl. Naším cílem je spokojený klient, se kterým si vybudujeme pevný vtah založený na vzájemné důvěře. Proto si vždy stojíme za tím, že námi nabízená řešení Vám budou pokaždé prospěšná.

Jsme vždy v obraze

Usilovat o krátkodobý zisk na Váš úkor není náš styl. Naším cílem je spokojený klient, se kterým si vybudujeme pevný vtah založený na vzájemné důvěře. Proto si vždy stojíme za tím, že námi nabízená řešení Vám budou pokaždé prospěšná.

Efektivita

Přepisováním papírových formulářů do digitální formy ani jinou zbytečnou administrativou neztrácíme čas. Pracujeme efektivně a umíme využít technologie, které moderní svět nabízí. Těžíte z toho vy – naši klienti.

Tohle mě zajímá, řekněte mi více

Chci být klient

S námi si můžete být jistí, že...

Stohy papírů budou zkoumat jiní

 • Nečekají Vás žádná "malá písmenka".
 • Ochotně Vám pomůžeme s vyplňováním formulářů.
 • Konečné rozhodnutí o spolupráci s námi si můžete v klidu rozmyslet doma.
 • Následně Vám na míru připravíme finanční plán či vyřešíme hypotéku.

Vaše peníze budou spravovat profesionálové

 • V nepřehledném světě financí bude Finanční tým, SIRIUS Finance vaším spolehlivým průvodcem a partnerem.
 • Nalezneme vždy to nejlepší řešení a podrobně Vám je vysvětlíme.
 • Pokud se rádi ptáte a zkoumáte všechna úskalí, jste na správném místě. Vaše dotazy ochotně zodpovíme.

Mám zájem o kvalitní řešení svých osobních financí

Sjednat schůzku

Spojte se s námi

  * Takto označená pole prosím vyplňte pro úspěšné odeslání Vaší zprávy.
  ¹ Tyto stránky jsou chráněny technologií reCAPTCHA a platí zde zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.
  ² Vyplněním a odesláním tohoto formuláře projevujete zájem o kontaktování ze strany Finančního týmu, tedy Milana Heráka, IČ: 75996502, a jeho týmu. Vámi odeslané kontaktní údaje budou použity výhradně pro účely kontaktování v souvislosti se službami nabízenými na této webové stránce, a to nejdéle po dobu 6 měsíců.