O nás

O Sirius Finance

Milan Herák

Finanční tým je pražský tým poradců a manažerů Sirius Finance vedený Milanem Herákem.

Sirius vytvářejí a formují lidé, kteří se financím věnují řadu let. Ctí hodnoty silné jako gravitace a zakládají si na profesionalitě a individuálním přístupu.

„U nás v Siriu věříme, že fungující a úspěšná spolupráce musí být postavena na hodnotách. Jednou z těch našich hlavních je mezilidský vztah. Lidé s námi často řeší věci, které mohou jen těžko řešit s někým jiným. Taková důvěra nás zavazuje. Každý příběh člověka, kterému jsme mohli pomoci, je pro nás tím nejcennějším.“

Vrcholový management Sirius Finance
Sirius Finance

Jak se zrodila hvězda …

Sirius Finance má ve svém logu dvojhězdu Sirius v harmonické kompozici. Kruh jako tvar nemá začátek ani konec. Je přesný, dokonalý, harmonický. Reprezentuje nekonečno, je abstraktní, a přesto působí jako něco, co dobře známe. Kruh chrání, kruh specifikuje co je uvnitř a co venku. Kruh symbolizuje komunitu, rodinu a rovnoprávnost.

V našem pojetí silnější kruh ochraňuje menší, slabší. Společnost Sirius si jako vyspělý subjekt finančního trhu klade za cíl chránit a vzdělávat své klienty. Jste-li v našem kruhu, jste pod naší ochranou. Zároveň mají obě dvě hvězdy stejnou hmotnost a jsou si tedy rovny. I my ctíme rovnocenné partnerství s našimi klienty.

Napsali o nás

Vladislava Cisarzová generální ředitelkou a předsedkyní představenstva SIRIUS Finance, Vít Mikolášek místopředsedou představenstva

Společnost SIRIUS Finance se bude moci opřít o bohaté zkušenosti Vladislavy Cisarzové a Víta Mikoláška. Oba vrcholoví manažeři dokázali již dříve po právní a obchodní stránce vybudovat finančně poradenskou společnost s ročním obratem přesahujícím jednu miliardu korun. Zároveň se nyní stali spolumajiteli SIRIUS Finance.

Členy vrcholového managementu SIRIUS Finance se stali Karel Maroušek a Michal Oppl

Finančně-poradenská firma SIRIUS Finance získala do svého vrcholového vedení dva zkušené manažery, kteří jí mají pomoct konkurovat největším hráčům na trhu. Jsou jimi Karel Maroušek a Michal Oppl. Oba mají rozvíjet strategii zaměřenou na dlouhodobou spolupráci s poradci.

Karel Maroušek působí v SIRIUS Finance zeména jako stratég, vizionář a inovátor. Jeho hlavní doménou je produktová a obchodní strategie firmy. Kromě vlastnického podílu v SIRIU mu už od roku 2013 patří master franšíza sítě realitních kanceláří ERA Reality.

Michal Oppl je jako lídr poradenské sítě SIRIUS Finance odpovědný za vytváření a udržování motivačního, inspirujícího a profesionálního zázemí pro manažery a poradce. Kromě toho spoluvytváří projekty, dokumenty a systémy důležité pro efektivní a spravedlivé podnikání v rámci firmy.

Vrcholoví manažeři, kteří odešli z Partners, vstoupili do SIRIUS Finance. Na trhu finančního poradenství chtějí konkurovat profesionalitou i akciovým programem

„Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ říká generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová a dodává: „Základní vstupenkou do firmy budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno.“

Naše standardy a filozofie

Kvalita služeb je u nás na prvním místě. Máme zájem o dlouhodobý vztah.

Když už se do něčeho pustíme, chceme v tom být opravdu dobří. Zároveň víme, že se k nám lidé budou vracet jen tehdy, pokud pro ně uděláme maximum. Proto pro nás neexistuje jiná cesta, než mít kvalitu služeb na žebříčku priorit úplně nejvýše.

Když se ptáte, posloucháme.

Za otázky se u nás nemusíte stydět. S klienty o našich službách a produktech mluvíme vždy ochotně a dopodrobna. Ale jedině když se ještě doptáte na to, co je pro Vás důležité vědět, si budeme jistí, že jsme odvedli opravdu tu nejlepší práci.

Nejsme bankéři ze zlatých klecí. Naše zkušenosti vycházejí z každodenní praxe.

Honosná sídla, pozlacené kliky ani sbírky obrazů u nás nenajdete. Ti, kteří vytvářejí a formují SIRIUS Finance, jsou nejraději přímo mezi lidmi. Díky tomu přesně vědí, co od nich klienti i poradci očekávají. Financím se naši lidé věnují už řadu let. Bohaté zkušenosti ale máme i z dalších oblastí. Od marketingu, přes reality až po IT.

Schopní lidé jsou to nejcennější, co máme.

Přestože věříme v sílu technologií, víme, že není nad šikovné a schopné lidi. Těm, kteří jsou s námi na jedné lodi, se proto pečlivě věnujeme. Ukazujeme jim správný směr a nabízíme zázemí pro sebevzdělávání a profesní růst.

Hrajeme fér. Malá písmena pod čarou jsou naším nepřítelem.

Naše smlouvy s klienty i poradci jsou jasné a férové. Nenajdete v nich žádné skryté právní kličky, poznámky pod čarou, či malá písmena. Jednáme na rovinu, protože chceme, aby byli nakonec spokojení všichni – Vy i my. Jedině tak se dá budovat dlouhodobá spolupráce založená na vzájemné důvěře.

Máme rádi inovace. Využíváme technologie, které šetří čas i peníze.

Papírové formuláře a přepisování do elektronických databází považujeme za zbytečnou ztrátu času. Proto neustále vymýšlíme, jak pomocí moderních technologií zpříjemnit život nejen sobě, ale i všem ostatním okolo SIRIUS Finance. Naši poradci jsou díky tomu vybaveni inovativními nástroji, které jsou moderní, rychlé, spolehlivé a uživatelsky přívětivé. Ušetřený čas a peníze pak mohou věnovat ve prospěch klientů.

Vytváříme zázemí, ne mantinely.

Naše poradce nesvazujeme přísnými pravidly, sankcemi a nevýhodnými smlouvami. Raději jdeme cestou pozitivní motivace. Kvalitní technické zázemí, leadership a férový systém odměn jsou základem pro to, aby s námi lidé pracovali rádi a ukázali to nejlepší, co v nich ve skutečnosti je.

Jsme Váš průvodce ve světě financí.