Poskytujeme komplexní finanční služby, jasně a přehledně.

Představte si, že hledáte například hypotéku na vysněný byt. Pomůžeme Vám ji najít, a přitom se nespálit. Postaráme se i o výběr pojištění, spoření či dalších finančních produktů.

Jsme Vaším odborným pomocníkem ve světě financí, na který už nikdy nebudete sami.


Ve financích se opravdu vyznáme

Anuita, LTV, vinkulace, volatilita…

Finančnímu světu nemusíte dokonale rozumět, od toho jsme tu my. Přiblížíme Vám základní principy jeho fungování a pomůžeme Vám zorientovat se v nabídkách, produktech i předpisech. Vždy pro Vás dokážeme najít optimální řešení.

Hrajeme fér

Usilovat o krátkodobý zisk na Váš úkor není náš styl. Naším cílem je spokojený klient, se kterým si vybudujeme pevný vztah založený na vzájemné důvěře. Proto si vždy stojíme za tím, že námi nabízená řešení Vám budou pokaždé prospěšná.

Jsme vždy v obraze

Neustále se rozvíjíme a vzděláváme. Finanční trh se rychle mění, ale my umíme držet prst na tepu doby. Den co den získáváme nové zkušenosti a znalosti, které využíváme k tomu, abychom klientům vždy co nejvíce pomohli.

Efektivita

Přepisováním papírových formulářů do digitální formy ani jinou zbytečnou administrativou neztrácíme čas. Pracujeme efektivně a umíme využít technologie, které moderní svět nabízí. Těžíte z toho vy – naši klienti.

Tohle mě zajímá, řekněte mi více

Chci být klient

S námi si můžete být jistí, že...

Stohy papírů budou zkoumat jiní

 • Nečekají Vás žádná "malá písmenka".
 • Ochotně Vám pomůžeme s vyplňováním formulářů.
 • Konečné rozhodnutí o spolupráci s námi si můžete v klidu rozmyslet doma.
 • Následně Vám na míru připravíme finanční plán či vyřešíme hypotéku.

Vaše peníze budou spravovat profesionálové

 • V nepřehledném světě financí bude Finanční tým, SIRIUS Finance Vaším spolehlivým průvodcem a partnerem.
 • Nalezneme vždy to nejlepší řešení a podrobně Vám je vysvětlíme.
 • Pokud se rádi ptáte a zkoumáte všechna úskalí, jste na správném místě. Vaše dotazy ochotně zodpovíme.

Mám zájem o kvalitní řešení svých osobních financí

Sjednat schůzku

Jak to funguje

O Vaše finance bude dobře postaráno

Vše, co děláme, se točí kolem spokojenosti našich klientů. Jsme jim odborným parťákem nejen na samém začátku při nastavování spolupráce, ale i při veškerých dalších úpravách portfolia, ať už je jejich důvodem cokoli.

Na svět financí nejste nikdy sami. Naši finanční poradci jsou Vám vždy po ruce. Pracují samostatně i v týmech a vždy mají přesně stanovené role, kompetence a odpovědnost. Díky tomu se můžete spolehnout na jejich komplexní podporu bez ohledu na to, zda zrovna řešíte hypotéku nebo zajištění na penzi.Na počátku každé spolupráce je

Analýza.

V této fázi Vám představíme naše služby, zásady a principy spolupráce. Budeme také klást řadu otázek, abychom zjistili, co o světě financí víte, co od něj čekáte, co Vás na něm nejvíce láká a čeho se naopak bojíte. Na základě toho posoudíme Vaši situaci a navrhneme další postup.Jakmile o Vás budeme mít dostatek informací a podkladů, začnete čerpat výhod profesionálního

Poradenství.

Připravíme pro Vás finanční plán, který Vám na osobní schůzce osobně představíme, popíšeme a zodpovíme všechny Vaše otázky. Zvláštní pozornost upřeme na ty finanční produkty a životní situace, které považujete za nejdůležitější. Kromě toho Vás seznámíme s mnoha dalšími užitečnými nástroji, které jsou nezbytné pro Váš úspěch.Abyste měli jistotu, že je o Vaše osobní finance dobře postaráno, provádíme také

Servisní schůzky.

Naši finanční poradci Vás budou pravidelně navštěvovat a pomohou Vám s případnou úpravou portfolia tak, abyste byli vždy spokojeni. Samozřejmě se na nás ale můžete kdykoli obrátit i Vy sami. Vždy budeme připraveni pomoci.

Mám zájem o převratné osobní setkání

Pojďme na to

Spojte se s námi

  ¹ Vyplněním a odesláním tohoto formuláře vyjadřujete svůj souhlas se zásadami ochrany osobních údajů společnosti SIRIUS FINANCE, a. s.
  ² Tyto stránky jsou chráněny technologií reCAPTCHA a platí zde zásady ochrany osobních údajů a smluvní podmínky společnosti Google.

  Vladislava Cisarzová generální ředitelkou a předsedkyní představenstva SIRIUS Finance, Vít Mikolášek místopředsedou představenstva

  Společnost SIRIUS Finance se bude moci opřít o bohaté zkušenosti Vladislavy Cisarzové a Víta Mikoláška. Oba vrcholoví manažeři dokázali již dříve po právní a obchodní stránce vybudovat finančně poradenskou společnost s ročním obratem přesahujícím jednu miliardu korun. Zároveň se nyní stali spolumajiteli SIRIUS Finance.

  Členy vrcholového managementu SIRIUS Finance se stali Karel Maroušek a Michal Oppl

  Finančně-poradenská firma SIRIUS Finance získala do svého vrcholového vedení dva zkušené manažery, kteří jí mají pomoct konkurovat největším hráčům na trhu. Jsou jimi Karel Maroušek a Michal Oppl. Oba mají rozvíjet strategii zaměřenou na dlouhodobou spolupráci s poradci.

  Karel Maroušek působí v SIRIUS Finance zejména jako stratég, vizionář a inovátor. Jeho hlavní doménou je produktová a obchodní strategie firmy. Kromě vlastnického podílu v SIRIU mu už od roku 2013 patří master franšíza sítě realitních kanceláří ERA Reality.

  Michal Oppl je jako lídr poradenské sítě SIRIUS Finance odpovědný za vytváření a udržování motivačního, inspirujícího a profesionálního zázemí pro manažery a poradce. Kromě toho spoluvytváří projekty, dokumenty a systémy důležité pro efektivní a spravedlivé podnikání v rámci firmy.

  Vrcholoví manažeři, kteří odešli z Partners, vstoupili do SIRIUS Finance. Na trhu finančního poradenství chtějí konkurovat profesionalitou i akciovým programem

  „Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 procent akcií,“ říká generální ředitelka SIRIUS Finance Vladislava Cisarzová a dodává: „Základní vstupenkou do firmy budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno.“